Kontakt

O nas

Ania

Menadżer zespołu, wokalistka i wodzirej, pomysłodawczyni większości zabaw oczepinowych i tanecznych. Specjalność to kontakt z publicznością, jej niebanalne pomysły rozkręcają każdą imprezę niezależnie czy jest to impreza firmowa, wesele, studniówka, bal karnawałowy czy choinka dla dzieci, zawsze potrafi zachować jej indywidualny charakter. Oprócz zarządzania całym zespołem, oddaje się swojej drugiej pasji, jaką jest fotografia.

Patrycja

W zespole od roku, a jakbyśmy śpiewali całe życie. Śpiewa z pasją, realizując swoje wokalne marzenia. Wyjątkowo ciekawa barwa głosu, doskonale oddająca atmosferę utworów zarówno melancholijnych jak i tych bardziej ostrych. Nastrojowy głos zapada głęboko w pamięci słuchaczom i nie daje o sobie zapomnieć jeszcze na długo po imprezie. Świetnie operuje głosem dopasowując go do najróżniejszych tonacji. Piękna i twórcza, jej pomysły muzyczne inspirują cały zespół a jej żywiołowość na scenie udziela się nie tylko zespołowi, ale wszystkim gościom na różnego rodzaju imprezach.

Jarek

Założyciel zespołu, klawiszowiec, saksofonista i wokalista. Z muzyką na TY od zawsze. Muzyka to jego pasja i druga miłość. Człowiek o szerokich horyzontach muzycznych i doskonałym słuchu, który na scenie potrafi "zaszaleć", porywając publikę do tańca. Znany nie tylko z unikalnej i przenikającej barwy głosu, ale także z porywającej gry na instrumentach klawiszowych. Potrafi zagrać wszystko, co usłyszy. Oprócz klawiszy jego pasją jest saksofon i „guzikówka” Paolo Soprani. Śpiewał na jednej scenie z Robertem Janowskim, Maciejem Miecznikowskim, Krystyną Prońko. To on odpowiada za brzmienie całego zespołu,oraz za wszystkie nagrania na naszej stronie.

Andrzej

Wokalista i gitarzysta, od 25 lat na scenie. Znający wszystkie przyśpiewki weselne i zabawy ludowe. Niezastąpiony na ogniskach i zabawach plenerowych. Uniwersalny gitarzysta, o wyjątkowym zmyśle muzycznym i doskonałym słuchu. Operator świateł, których jest już naprawdę dużo i podłączenie zajmuje tyle czasu, że czasem wszyscy musimy pomagać... ale goście mówią że warto, bo show jest niesamowity.

 

Darek

W zespole od 2012 roku, ale na perkusji gra od dziecka, wzbogacił i umocnił brzmienie zespołu. Dusza człowiek, żarty, kawały i wesołe historie - to właśnie Darek. Potrafi nas rozbawić, w najmniej oczekiwanych momentach. Prywatnie elektryk, więc kwestie prądowe należą do niego, szczególnie na dużych imprezach gdy pracujemy na dużych nagłośnieniach  i moc ma zasadnicze znacznie.